Dünyanın En İyi Markalarına Özel Üretimler
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mahal Tekstil

Hazır Giyim Üretiminde Türkiye’nin Lider Markası

Mahal Tekstil olarak ulusal ve uluslararası markaların ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli ve zengin üretim seçeneklerimizle Türkiye’nin önde gelen hazır giyim üreticilerinden biri olmaya devam ediyoruz.

Alanında uzman tasarım ve üretim ekibimizden kalite kontrol ve sevkiyat departmanlarımıza, tasarım ve üretimden, pazarlama ve nakliyeye kadar her aşamada kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Almanya, İspanya, İtalya, İngiltere ve Fransa gibi dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren global tekstil ve moda firmalarına özel, uluslararası standartlarda, yüksek kalitede ve modanın nabzını tutan ürünler hazırlıyoruz.

Çevreye dost üretim anlayışımız, sürekli yenilenen üretim teknolojimiz, canlı ve ayrıcalıklı koleksiyonlarımızla müşterilerimize eksiksiz ve güvenilir hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

mahal tekstil

10+

Yıllık Deneyim

Hazır giyim ve tekstil üretim sektöründe yılların deneyimi.

500000+

Ürün

Uluslararası hazır giyim markaları için her yıl binlerce üretim.

1000+

Müşteri

Yerel ve global tekstil pazarlarında rekabet gösteren başarılı müşteriler.

%100

Memnuniyet

Yüksek müşteri memnuniyeti ile sektörün en başarılı tekstil üretim firması.

tekstil üreticisi

Vizyon & Misyon

Mahal Tekstil olarak sektörel deneyimimiz ve yenilikçi teknolojilerimizle en hızlı ve kaliteli üretimi, uygun maliyetli çözümlerle bütünleştirerek müşterilerimizin memnuniyetini zirvede tutmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz; sektörüne ve müşterilerine değer katan, insana ve doğaya saygı ilkesiyle sürdürülebilir tekstil endüstrisine katkı sağlayan, trendleri belirleyen ürün portföyüne sahip, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan, markaların tercih ettiği bir iş ortağı olmaktır. Misyonumuz ise; tecrübemiz ve değerlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri hızlı ve eksiksiz üretmek, kalitemizin ve başarımızın sürekliliğini sağlamaktır.

Yerel ve global hazır giyim markaları ile güçlü bağlar kurarak uzun vadeli iş ortaklıkları sürdürmek, ülkemizi dünyada başarıyla temsil etmek en büyük arzumuz…

Ekibimiz

Mahal Tekstil olarak üretimin her aşamasında deneyimli bir kadro ile tam kapsamlı ve sınırsız hizmet sunuyoruz.

Yaratıcı tasarım kadromuz, tecrübeli üretim ekibimiz, güçlü satış ve pazarlama ağımız ile dünyanın en büyük markalarına tekstil ve hazır giyim ürünleri hazırlıyoruz. Ürünlerin doğru ve hızlı şekilde teslim edilmesi için müşteri ilişkileri departmanımızla kusursuz bir tedarik süreci organize ediyoruz. Güvenli hizmet ilkemizin bir parçası olarak kadromuzu her daim dinamik tutuyoruz.

Global tekstil pazarlarında tanınan ve tercih edilen bir firma olmamızı, ekibimizin tecrübesine ve çalışma azmine borçlu olduğumuzu biliyoruz.

çorap üreticisi
hazır giyim üreticisi

Kalite Politikamız

Tasarımdan üretime, paketlemeden teslimata kadar yüksek kalite standartlarımız var ve bu standartları korumak için çok çalışıyoruz!

Güncel teknolojik üretim parkurumuzda güvenli, kaliteli ve hatasız üretim yapmaya dikkat ederken ürünlerimizin markaya özel planlanmış olan programa göre tüm kalite standartlarına uygun şekilde hazırlanmasını sağlıyoruz. İmalat süreçlerimizi büyük bir titizlikle ilerletirken en yeni üretim yöntemlerini süreçlerimize dahil ediyor, iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını iyileştirmeye, çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Ulusal ve globalde çalıştığımız markaların güvendiği, dürüst ve şeffaf bir marka olma özelliğimizi devam ettirmek için üretim ve kalitemizi her zaman geliştirmeye odaklanıyoruz.

Kimlerle Çalışıyoruz? Dünyanın En İyi Moda Markaları Mahal Tekstil’de!

Dünyanın ve ülkemizin en iyi hazır giyim ve moda markalarının üreticisi olmaktan gurur duyuyoruz! Kadın, erkek ve çocuk giyim sektörüne ayrıcalık katıyor, hızlı ve hatasız üretimlerimizle yıllardır markaların iş ortağı olmaya devam ediyoruz...

Mahal Tekstil’i Daha Yakından Tanıyın!

Tasarım ve üretim aşamalarımızı, imalat parkurumuzu ve koleksiyonlarımızı incelemek için fotoğraf ve videolarımıza göz gezdirin, bizi yakından tanıyın…

Markanıza Özel Çözümler İçin Bize Ulaşın!

Sosyal Medyada Biz

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (530) 922 45 21