Dünyanın En İyi Markalarına Özel Üretimler
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Üretim

Yaratıcı Tasarımlar ve Birinci Sınıf Ürünlerle Modaya Değer Katıyoruz!

Zengin tasarım çeşitliliği, hayal gücümüz ve üretim teknolojimizle tekstil sektöründe sahip olduğumuz deneyimi harmanlayarak yüksek kalitede ve benzersiz ürünler geliştiriyor, uluslararası hazır giyim markaları için üretim yapıyoruz.

Uzman tasarım ekibimizce hazırlanan canlı, sofistike ve modern ürün portföyümüzü üretim parkurumuzda hayata geçirerek müşterilerimize global moda trendleri konusunda rehberlik ediyoruz. Sürdürülebilir moda anlayışımıza katkı sunacak en iyi kumaş materyalleriyle kalite standartlarımızdan ödün vermeyerek kusursuz işçiliğe sahip kadın, erkek ve çocuk tekstil ürünleri hazırlıyoruz.

Tasarımdan üretime, pazarlamadan nakliyeye kadar her adımda işimizi en iyi şekilde yapmak için üretim anlayışımızı 1.sınıf standartlarda konumlandırmaya devam ediyoruz.

tekstil üretimi

Dünyanın En İyi Markalarına Özel Üretimler

tekstil üretim

Tasarım & Numune

Alanında uzman tasarımcılarımızla müşteri taleplerine uygun, markanın moda çizgileriyle uyumlu koleksiyonlar çıkarmak için tasarımda etkin rol oynuyoruz.

Tekstil ve moda fuarı katılımlarımız ve dijital platformlardaki takibimizle uluslararası trendleri gözlemliyor, koleksiyonlarımızda değişen moda akımlarına uygun tasarımlara yer veriyoruz. Hazırladığımız ürün tasarımlarını numune aşamasında müşterilerimize sunarak fikirlerini alıyor, böylece tasarımlarda gerekli görülen değişikliklerin uygulanmasına olanak tanıyoruz.

Moda dünyasının değişen trendleriyle paralel şekilde hem şık ve modern hem de ticari ve kazanç sağlayacak üretimler yapıyoruz.

Kesim & Dikim

Tasarım aşamasından sonra gelişmiş üretim parkurumuzda tekstil ürünlerimizin kesim, örme ve dikim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Son teknoloji cihazlarımızla üretim sürecinin hızlı, verimli ve kaliteli olmasına özen gösteriyor; ürünlerimizin markaya özel planlanmış olan programa göre tüm kalite standartlarına uygun şekilde hazırlanmasını sağlıyoruz. Tüm üretim sürecimizi büyük bir titizlikle yürütürken teknolojideki gelişmeleri sürekli takip ederek en yeni üretim yöntemlerini süreçlerimize entegre ediyoruz.

Yıllarca kullanılabilecek kalitede, zamansız ve özgün tasarımları global markalarımızın bakış açılarıyla hızlı ve sorunsuz bir şekilde hayata geçirmiş oluyoruz.

fason üretim
tekstil üreticisi

Kalite Kontrol

Üretimde dikkat ettiğimiz kalite standartlarımızın devamlılığını ürünlerin paketlenmesi ve teslim aşamasına kadar sağlıyoruz.

Tüm üretimlerimizi kalite kontrol ekibimiz özenle inceliyor, uzmanlarımız hiçbir hatalı ürünün son kullanıcıyla buluşup memnuniyetsizlik yaratmasına sebep olmuyor. En verimli kalite kontrol yöntemlerini kullanarak üretimdeki uzmanlığımızı paketleme ve sevkiyat süreçlerinde de devam ettiriyoruz.

Önceliğimiz, ulusal ve globalde çalıştığımız markaların firmamıza güvenmesi ve bu işbirliğimizin ömürlük sürmesi. Bu amaçla üretim ve kalitemizi her zaman geliştirmeye odaklanıyoruz.

tekstil fabrikası

Uluslararası Markalar Mahal Tekstili Tercih Ediyor!

Yeni Koleksiyonlarınız için Çözümlerimizi Dinleyin…

Bilgi Al
çorap üreticisi

Uzman ve Deneyimli Ekip

Mahal Tekstil olarak üretimin her aşamasında deneyimli bir kadro ile tam kapsamlı ve sınırsız hizmet sunuyoruz.

Yaratıcı tasarım kadromuz, tecrübeli üretim ekibimiz, güçlü satış ve pazarlama ağımız ile dünyanın en büyük markalarına tekstil ve hazır giyim ürünleri hazırlıyoruz. Ürünlerin doğru ve hızlı şekilde teslim edilmesi için müşteri ilişkileri departmanımızla kusursuz bir tedarik süreci organize ediyoruz. Güvenli hizmet ilkemizin bir parçası olarak kadromuzu her daim dinamik tutuyoruz.

Global tekstil pazarlarında tanınan ve tercih edilen bir firma olmamızı, ekibimizin tecrübesine ve çalışma azmine borçlu olduğumuzu biliyoruz.

Geniş Üretim Yelpazesi

10 yılı aşkın bir süredir konfeksiyon sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olarak müşterilerimizin güvenine layık olmaya çalışıyoruz.

Triko, elbise, etek, pantolon, ceket, bluz ve çorap gibi hazır giyim ürünlerinde çevre dostu üretim modellerini kullanarak farklı tasarımlara imza atıyoruz. Bizleri tercih eden global firmalara, çizgilerine uygun özgün modeller hazırlıyor, geniş portföyümüzle tekstil ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İnovatif teknolojilerimiz sayesinde sektörün öncü markaları için milyonlarca üretim yapıyoruz.

Mahal Tekstil’i tercih eden ve yüksek kaliteli ürün çeşitliliğine sahip olmak isteyen markalara yerel ve uluslararası pazarlarda gelişimin önünü açıyoruz.

çorap fabrikası
çorap üreticileri

Binlerce Kurumsal Referans

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız, üstün tasarım yeteneğimiz ve vizyoner bakış açımızla tekstil ürünlerinde uzun vadeli iş ortaklıkları kuruyoruz.

Her müşterimize ayrıcalıklarla dolu bir süreç vadediyor, güvenilir bir marka olarak kalite ve mükemmelliği ilke ediniyoruz. Üretim sürecimizde sürdürülebilirlik ve çevre dostu uygulamaları da ön planda tutarak hem müşterilerimize hem de dünyaya değer katmayı hedefliyoruz. Referanslarımızın taleplerine yanıt verebilmek adına özenli işçilik ve en son üretim tekniklerini kullanarak, benzersiz koleksiyonlar hazırlıyoruz.

Tutkuyla tasarladığımız ve ürettiğimiz tekstil ürünleri ile markaları özgünleştiriyor, estetik anlayışlarını pekiştiriyoruz.

Mahal Tekstil’in Üstün Kalite Standartları, Deneyimli Ekibi ve Özelleştirilmiş Çözümlerini Keşfedin!

Mahal Tekstil olarak hazır giyim ve tekstil sektöründe 10 yıldan fazla bir süredir büyük markaların hazır giyim üretim ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İnovasyon yeteneğimiz, sektördeki deneyimimiz ve sürdürülebilir odaklı üretim süreçlerimizle tekstil üretiminde bizleri tercih eden firmalara en iyi hizmeti sunuyoruz.

Profesyonel Ekip

Mahal Tekstil olarak tasarımdan üretime, pazarlamadan operasyonel desteğe kadar her aşamada tecrübeli ve yaratıcı bir kadro ile çalışıyoruz.

En İyi Malzeme

Tekstil ve hazır giyim üretiminde kaliteye öncelik veren bir firma olarak inovasyon ve teknolojiyi bir araya getirerek en iyi malzemeleri kullanıyoruz.

Yenilikçi Üretim

Tekstil ürünlerinin daha dayanıklı, rahat ve uzun ömürlü olması için her aşamada kalite kontrolleri yapıyor ve üretim sürecimizde titiz davranıyoruz.

tekstil firması

Trend ve Modern Tasarımlar

Trendleri ve modayı yakından takip ediyor, uzman kadromuzla birlikte hazır giyim ürünleri üretiminde modern ve şık parçaların altına imzamızı atıyoruz.

Hızlı ve Güvenli Tedarik

Yaz ve kış kreasyonu için etkili tasarım taleplerini bizlere ileten global markalar için hem hızlı hem de güvenli bir tedarik süreci organize ediyoruz.

Satış Sonrası Hizmet

Hazır giyim ürünlerinde hizmet sunduğumuz markalara satış sonrasında da destek veriyor, kusursuz hizmet anlayışımızdan ödün vermiyoruz.

Modaya Yön Veren Markalara Özel Hazırladığımız Koleksiyonlarımıza Yakından Bakın!

Şık, spor veya casual… Markanızın ve firmanızın hazır giyim sektöründeki stili ne olursa olsun, Mahal Tekstil’de aradığınız tüm üretim kalitesini bulabilirsiniz. Üstelik kadınlara, erkeklere ve çocuklara özel koleksiyonlarla modaya yön veren bir marka olarak sektördeki yerinizi alabilirsiniz…

Müşteri Yorumları

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Tanışmak ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için merkezimize uğrayın.

Size Özel Çözümler Üretelim!

Markanıza, moda algınıza, beklentilerinize ve taleplerinize uygun üretelim.

Satışlarınızı Arttırın!

Kalite ve özgün tasarımlarla markanızın satış hacmini genişletin!

10+

Yıllık Deneyim

Hazır giyim ve tekstil üretim sektöründe yılların deneyimi.

500000+

Ürün

Uluslararası hazır giyim markaları için her yıl binlerce üretim.

1000+

Müşteri

Yerel ve global tekstil pazarlarında rekabet gösteren başarılı müşteriler.

%100

Memnuniyet

Yüksek müşteri memnuniyeti ile sektörün en başarılı tekstil üretim firması.

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (530) 922 45 21